Choď na obsah Choď na menu
 


Prasacia chrípka

6. 11. 2009

 

Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International?


05.11.2009

 

 

Všetci sa pamätáme na nedávnu udalosť, kedy firma Baxter dodala do Českej republiky vakcíny proti chrípke, ktoré boli nakazené vtáčou chrípkou. Firma Baxter sa teší  dobrej spolupráci zo Svetovou zdravotníckou organizácou.Viď viac na:

 

 

 
Zdá sa, že dôkazy naznačujú, že za epidémniu virálneho zápalu pľúc v Ukrajine je zodpovedná farmaceutická spoločnosť Baxter International. 

Bloomberg napísal, že spoločnosť Baxter im "nechtiac" poslala očkovací materiál s obsahom živého bacilu vtáčej a sezónnej chrípky, určený na výrobu vakcín.  Laboratórium sa však rozhodlo materiál otestovať na laboratórnych fretkách a tie neočkávane zomreli.   

Treba si všimnúť, že spoločnosť Baxter sa podobného "omylu" dopustila aj predtým.  Jej krvný materiál obsahoval vírus HIV.  V dôsledku toho zomreli tisíce pacientov, odkázaných na transfúzie a mnohí z nich nakazili vírusom aj svoje manželky. 
Neskôr tohto roku sa na internete objavila bizarná historka.  Polícia v Los Angeles po obzrojenej konfrontácii zatkla Jozefa Mošeho, ktorý sa údajne vyhrážal Bielemu domu.  Policajtov veľmi prekvapilo, že ho nemohli premôcť ani po niekoľkonásobnom použití slzného plynu.  

Ale internetová komunita neverila dôvodom, ktorými odôvodňovali jeho zatknutie.  V komentároch k článku v denníku Huffington Post sa objavili v oficiálnej tlači neuverejnené vysvetlenia, že Jozef Moše bol agentom izraelských tajných služieb Mossad, ktorý sa špecializoval na biologické zbrane.  Vraj z vlastnej iniciatívy zavolal do rozhlasového programu a varoval ľudí ohľadom biologickej zbrane spoločnosti Baxter International, ktorú budú šíriť vakcínou a ktorá spôsobí epidemickú pliagu.

Zatýkanie Jozefa Mošeho.  


 

Hoci každý môže prísť s nejakým tvrdením o chystanej pohrome, preto by sme nemali veriť len tak hocikomu, prekvapujúce na tomto Mošeho tvrdení je, že presne povedal, kde túto biologickú zbraň vyrábajú.  Vraj výrobou poverili laboratórium firmy Baxter v Ukrajine.  A toto sa udialo v auguste, t.j. dva mesiace predtým, než sa momentálna situácia začala odvíjať.  Keďže Moše uviedol názov krajiny, kde dôjde k epidémii, buď musel mať tajnú informáciu alebo by muselo ísť o neuveriteľnú náhodu, čo si môže sám pre seba potvrdiť každý, kto má aspoň základné znalosti o štatistike.

Ukrajina do 30. októbra hlásila, že má len dva prípady prasacej chrípky a žiadne úmrtia - až do piatku.  A táto nová epidémia akoby sa objavila z ničoho nič.   Zdá sa, že profil Jozefa Mošeho potvrdzuje, že zrejme ide o mikrobiológa.  A táto informácia potvrdzuje, že asi bol aj v Ukrajine:

Takisto si treba všimnúť, že priveľa mikrobiológov zomiera bizarnou smrťou.  A tento prípad statočného človeka, ktorý obetoval všetko, aby k nám doručil odkaz, môže vysvetliť, prečo toľkých mikrobiológov zavraždili.  Fakt, že tento človek dva mesiace vopred predvídal nanajvýš smrteľnú epidémiu na mieste, kde by sme to najmenej čakali, dodáva hodnovernosť jeho tvrdeniu, že je za ňu zodpovedná spoločnosť Baxter International a dokazuje aj to, že poprední mikrobiológovia môžu predstavovať problém pre tých, čo sú zodpovední za práve prebiehajúcu pohromu.  

 


(krátené)
David Rothscum, Rense: "Has Baxter Released A BioWeapon In Ukraine?"